У СНУ ім. В. Даля розпочали видавництво студентської газети

Кафедра української мови та літератури філологічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочала випуск власної студентської науково-просвітницької газети під назвою «Джерело». Головним редактором видання став доцент кафедри, кандидат філологічних наук Роман Міняйло.

«Джерело» – газета створена студентами для студентів. Студентську ініціативу підтримали не тільки викладачі та керівники кафедри, а й університетський осередок Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. За підтримки цієї організації вже випущена невелика кількість примірників «Джерела». Подальший обсяг тиражів та об’єму публікацій буде значно розширений, а до вже існуючих двох рубрик «Новини університету» та «Студентська творчість» додадуть розділи з новинами культурного, наукового, ділового життя нашого регіону та України в цілому.

Як вже зазначалося, «Джерело» матиме науково-просвітницький характер, який є традиційним для студентських ЗМІ. А другорядним, хоча не менш важливим завданням газети є практика студентів спеціальностей українська мова і література та прикладна лінгвістика, які в майбутньому оберуть для себе професії журналістів, редакторів, коректорів. Студенти самостійно створюють текстове наповнення, займаються його редактурою та здійснюють процес верстки за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Контролюють та допомагають у здійснювати всі етапи відповідальні за номер викладачі кафедри та студентська редколегія.

Підготувала: Ірина Лебедь