У СНУ ім. В. Даля розпочалися студентські спортивні змагання

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля стартувала щорічна студентська універсіада серед факультетів. Спортивна естафета традиційно відкрилася змаганнями з футболу.

Цього року студентська універсіада проводитиметься вже в тринадцяте. За всю історію змагань суттєво змінився їхній масштаб: щоразу все більше студентів проявляють зацікавленість спортом та беруть участь в універсіаді. Протягом 2012-2013 навчального року за звання найкращих боротимуться 14 студентських  команд, сформованих факультетами, та дві збірні команди далівців-іноземців.

У рамках універсіади першими проводяться змагання з футболу. Ігри проходитимуть на полях спортивного комплексу СНУ ім. В. Даля протягом тижня, а ім’я команди-переможця стане відоме після фінального турніру четвертого жовтня. Потім стартують змагання з настільного тенісу, підтягування та баскетболу, а у другому навчальному семестрі будуть визначені найсильніші далівські спортсмени  з шахів, кросу, пауерліфтингу та гирьового спорту. Також цього року планується включити до програми універсіади естафети для дівчат.

По закінчені змагань з кожного виду спорту будуть проводитися церемонії нагородження призерів. А наприкінці навчального року за сумою кількості виграних ігор буде визначено головного переможця щорічної універсіади – найсильнішу   студентську команду Далівського університету.

Підготувала: Наталія Осичнюк