У СНУ ім. В. Даля розпочалися урочисті церемонії видачі дипломів

Одними з перших у виші дипломи про вищу освіти отримали в урочистій атмосфері студенти факультету інноваційної економіки та кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – маркетологи, управлінці, а також фахівці з економічної кібернетики, економіки довкілля і природних ресурсів та прикладної статистики.

В урочистостях, що відбулися в актовій залі Далівського університету, взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи СНУ ім. В. Даля Галина Щедрова, декан факультету інноваційної економіки та кібернетики Султан Рамазанов та завідувачі кафедрами факультету. Вони привітали далівців із випуском та вручили їм дипломи. Також студенти отримали грамоти за сумлінне навчання та активну участь у житті факультету та університету. Святкову атмосферу в залі підтримували яскраві виступи далівців-першокурсників.

«Дозвольте привітати вас з випуском, – звернулася до присутніх Галина Щедрова. – Ви завершили навчання у найбільшому, найпотужнішому, єдиному автономному дослідницькому університеті на Луганщині – Далівському. Перш за все, хочу побажати вам щасливого, красивого та успішного життя. Ви отримали великий багаж знань та практичних навичок, приклали максимум зусиль, щоб стати висококласними фахівцями. І я впевнена, що у вас все вийде».

Нагадаємо, що факультет інноваційної економіки та кібернетики СНУ ім. В. Даля було створено у серпні 2009 року, а взагалі підготовку спеціалістів у галузі управління економікою у виші розпочали більше 30 років тому. Сьогодні до складу факультету входять чотири кафедри: «Економічна кібернетика», «Маркетинг», «Прикладна статистика та управління проектами», «Управління персоналом і економічна теорія».

На фото – проректор з науково-педагогічної роботи СНУ ім.В.Даля Галина Щедрова вручає диплом

Підготувала: Наталія Осичнюк