Print

У СНУ ім. В. Даля розпочато реалізацію проекту з термомодернізації будівель Університету

 

Проект СНУ ім. В.Даля «Комплексна термомодернізація будівель корпусів СНУ ім. В.Даля (монтаж системи освітлення від сонячних панелей, улаштування теплонасосів та інфрачервоних панелей, встановлення світлодіодних ламп)» був визнаний переможцем конкурсу Грантового комітету Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» для м. Сєвєродонецьк. Сума гранту – 1800000 грн.

В серпні цього року між СНУ ім. В.Даля і Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» був підписаний меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в рамках технічної допомоги. Метою проекту є сприяння реформі енергоефективності та енергозбереження, впровадження альтернативних джерел енергії та зменшення викидів парникових газів.

Очікуваний результат від реалізації  Проекту – залучення інвестицій у проекти з енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії через проведення енергоаудитів, підготовку техніко-економічних обґрунтувань, проектно-кошторисної документації.

На першому етапі реалізації Проекту фахівцями Західноукраїнського регіонального навчального центру був зроблений енергоаудит об’єктів СНУ ім.В.Даля у Сєвєродонецьку і Рубіжному, і відбулася його презентація. Далі Центр приступив до виконання другого етапу – створення проектно-кошторисної документації.