У СНУ ім. В.Даля розпочався навчальний рік

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля навчальний рік для студентів старших курсів розпочався 1 вересня в дистанційній формі. Для бажаючих вступити на перший курс – продовжиться прийом документів. Вже з першого жовтня приступлять до занять і першокурсники.

Про це повідомляється в наказі ректора №25 від 29.08.2014 року, що уособлює  собою об’ємний документ із майже 40 розпорядчими пунктами. У ньому викладено всі аспекти організації навчального процесу в Далівському університеті. Детально із наказом ознайомлені керівники структурних підрозділів університету. Зокрема, в документі повідомляється, що через ведення бойових дій на території Луганська тимчасово координаційний центр університету буде знаходитися на базі одного із структурних підрозділів СНУ ім. Даля – Сєвєродонецького технологічного інституту.

Для того, щоб приступити до навчального процесу, студентам необхідно зв’язатися із завідувачем кафедри або куратором. З технічного боку для занять студентам Далівського університету потрібен тільки комп’ютер або інший носій із інтернетом, через який вони отримають доступ до дистанційних курсів дисциплін. За такою формою проходитимуть навчання і студенти Коледжу, що входить до складу університету. Також ще мають час подати документи ті, хто бажає вступити на перший курс Коледжу.

З інформацією щодо роботи університету, перебігу вступної кампанії тощо можна ознайомитися на офіційному сайті університету snu.lg.ua або на сайті www.sti.lg.ua За всіма питаннями можна звертатися на електронну адресу університету: uni.snu.edu@gmail.com; за телефоном 093-71-46- 568 або факсом: (06452)4-03-42. Також знайти інформацію або задати питання можна в Офіційній спільноті в соціальних мережах http://vk.com/public46237547

аразі проходить доопрацювання з переходу на дистанційну форму навчання, роботи структурних підрозділів університету та питань щодо виплати стипендій та заробітних плат.