У СНУ ім. В.Даля розпочався прийом документів на заочне навчання

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 20 липня починається прийом документів на заочне відділення. Закінчення прийому – 18 серпня.

Приймальна комісія звертає увагу на терміни закінчення подачі документів окремих категорій вступників. Наприклад, для тих, хто подає документи до СНУ ім. В.Даля на напрями «Журналістика» та «Здоров’я людини», останній термін подачі документів 9 серпня. Сам конкурс абітурієнти на обидва напрями будуть проходити 16 серпня.

Та категорія вступників, яка не має сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання і складає іспити в університеті, подає документи на заочне відділення до 12 серпня. Ці абітурієнти складають іспити в період з 13 по 18 серпня.

Рейтингові списки вступників на заочне відділення, згідно з правилами прийому, будуть оприлюднені 19 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.

Підготувала: Галина Щербак