У СНУ ім. В. Даля розповіли про особливості вступної кампанії-2012

У Далівському  університеті відбувся День відкритих дверей, присвячений Другій річниці з дня присвоєння Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля Кабінетом Міністрів України найвищого статусу – статусу самоврядного автономного дослідницького університету та Дню народження університету.

«Ми раді вітати вас у стінах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля! За результатами міжнародних та всеукраїнських рейтингів наш університет входить до числа найкращих університетів, а за результатами обласного – ми перші, – наголосив у вступному слові проректор з науково-педагогічної роботи Павло Носко. –  Ми пишаємося нашими досягненнями, але ще більше ми пишаємося нашими студентами – найрозумнішими, найкрасивішими, найперспективнішими людьми. Мені здається, що для багатьох з вас сьогоднішній  день може стати доленосним. Я впевнений: якщо ви оберете наш університет, то в майбутньому ви гарантовано зробите карколомну  кар’єру, досягнете матеріального благополуччя, а навколишні вас поважатимуть. Я бажаю вам не помилитися з вибором. Творчих успіхів!»

Гості мали змогу ознайомитися з університетом, поспілкуватися з деканами факультетів, студентами та викладачами університету, отримати консультації щодо правил вступу до навчального закладу.

Слід зауважити, що нововведень у цій вступній кампанії не багато. Але приймальна комісія університету звертає увагу на  ключову відмінність – підвищення прохідного балу за профільним конкурсним предметом до 140. Як і минулого року, додаткові переваги матимуть випускники підготовчих курсів. Вони при вступі на природно-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки можуть отримати додатково до 20 балів. Прийом заяв та документів для охочих навчатися за денною формою розпочинається 2 липня, а 20 липня – для заочної. Закінчується прийом документів 17  липня та 9 серпня відповідно.

Також зазначимо, що в актовій залі Далівського університету на гостей Дня відкритих дверей очікував приємний сюрприз – концертна програма. Учасники народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України», вокального ансамблю «Ехо», народного ансамблю сучасного танцю «Пульс» та  іноземна студентка-далівчанка Ізабель Маланга подарували глядачам незабутні враження.

Нагадаємо, що Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 24 березня 2010 року отримав  статус національного самоврядного (автономного) дослідницького вищого навчального закладу. На Луганщині це єдиний навчальний заклад найвищого рангу. А 27 березня Далівський університет святкуватиме 92-гу річницю з дня заснування.

На фото:   проректор з науково-педагогічної роботи Павло Носко