У СНУ ім. В. Даля розв’язували актуальні проблеми інформаційного соціуму

В Інституті хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Рубіжне) відбулася Х міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку гуманітарного знання у сучасному інформаційному просторі: національний та інтернаціональний аспекти».

У роботі конференції прийняли участь близько 100 вітчизняних і зарубіжних науковців з Вірменії, Грузії, Узбекистану, Польші, України. Вчені намагалися за допомогою комплексного наукового аналізу дослідити реалії сучасного інформаційного суспільства.

На ювілейній конференції розглядалися онтологічні, антропологічні та метафізичні аспекти віртуальної реальності, становлення та розвиток віртуальної економіки; піднімалися проблеми виховання особистості в умовах інформаційного суспільства, духовності у сучасному інформаційному соціумі.  Дослідники доповіли про соціально-психологічні проблеми розвитку та безпеки індивіда в інформаційному суспільстві, простежили аспекти державного регулювання інформаційної діяльності. За результатами конференції видано збірник наукових праць.