Print

У СНУ ім. В.Даля стала відома переможниця конкурсу «Міс університет – 2010»

 

Традиційно «Студентська весна» в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля ознаменувалася проведенням конкурсу краси «Міс університет 2010». У відборі взяли участь 18 дівчат. Кожен факультет представив свою учасницю, а факультет-переможець минулого року – двох. Дівчата пройшли чотири конкурси: дефіле в ділових костюмах, конкурс талантів, дефіле в купальниках та дефіле у вечірніх сукнях, яке включало конкурс на інтелект.

Цього року переможницею стала студентка другого курсу факультету електротехнічних систем Ірина Ромашова. Перша красуня університету навчається за спеціальністю «Медичні прилади та обладнання». Ірина ніколи не займалася в модельних агентствах, а в конкурсі краси брала участь вперше в житті.

З шести років вона у спорті. Спочатку займалася скелелазінням і плаванням. Потім протягом чотирьох років займалася п`ятиборством, і навіть виграла Чемпіонат України. Зараз займається софтболом в команді «Ніка-Далевський університет». Крім цього, встигає займатися бігом, плаванням, кінним спортом і фехтуванням. Останнє, до речі, Ірина продемонструвала в конкурсі талантів: на сцені боролася з партнером шпагами.

Свої численні захоплення Ірина дуже просто пояснює: «Я людина енергійна і не можу сидіти на місці. Мені потрібно обов`язково десь витрачати свою енергію. У плаванні, наприклад, було трохи нудно: два тренування на день і в середньому виходило 10 кілометрів плавати. У п`ятиборстві – вже весело. А софтбол – для мене рідне, бо я фактично виросла на стадіоні університету під час тренувань команди «Ніка» (прим.авт. – Мама Ірини – Тетяна Єрмолаєва – тренер і гравець команди «Ніка-Далевський університет»).

Про модельну кар`єрі Ірина думає як про ще одне можливе захоплення, яке, якщо і з`явиться, то буде успішно поєднуватися зі спортом і навчанням. Перемога в конкурсі стала великим сюрпризом: «Я досі не усвідомлюю, що трапилося зі мною. У пам`яті спливають моменти нагородження, згадую сльози, внутрішнє щастя. Тоді я не могла усвідомити що відбувається. Зараз звикаю до статусу «Міс університет».