Print

У СНУ ім.В.Даля стартувала екологічна акція

 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля започаткували екологічну акцію «Посади дерево», приурочену 90-річчю вузу.

Першими висадили в Університетському парку 44 дерева (каштани, липи, в`язи, акації) студенти факультету природничих наук, реалізуючи план, запропонований ректором СНУ ім. В. Даля Олександром Голубенко з висадки на алеях парку 90 дерев. Також далівці розпочали посадку квітково-декоративних культур на клумбах головної алеї Університетського парку.

Першокурсники-екологи провели акцію «Пам`яті Чорнобиля», в ході якої на алеї з однойменною пам`ятною стелою було висаджено 12 кленів, 5 лип і дві скумпії. Активісти екологічного клубу «Еконікс» спільно з дев`ятикласниками ЗОШ № 18 посадили 10 акацій і 16 кленових дерев в кінці головної алеї.

Продовжили акцію «Посади дерево» студенти факультету фінансового управління та філософського факультету. Вони висадили по алеї біля третього корпусу 20 берези та чотири черемхи. Надалі далівці продовжать озеленювати величезну територію університету, тим самим, прикрашаючи рідне місто і покращуючи екологію.