У СНУ ім. В. Даля стартували новорічні святкування

Першими у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля свій новорічний концерт представили студенти філологічного факультету.

Щоб привітати студентів та викладачів з Новим роком, далівці з філологічного факультету вирішили представити на сцені актової зали невеличку казку. У виставі фігурують декілька цікавих персонажів, які, за задумом авторів сценарію, мають бути символом звичайної української родини – Олександр та Юлія Гарбузяк, їхня дочка Даша та бабуся Зінаїда, мати Олександра.

Дія розгортається в квартирі подружжя напередодні святкування Нового року. За сюжетом Юлія та Олександр конфліктують, а їхня дочка є вкрай неслухняною дитиною. На допомогу родині приходить бабуся дівчинки, яка в минулому була феєю та вміє чаклувати. Завдяки чарівній іграшці, Зінаїда налагоджує теплі та дружні стосунки між родичами,  і родина в доброму настрої зустрічає новий 2013 рік.

Також слід зазначити, що до вистави були органічно введені декілька сценічних номерів у виконанні студентів СНУ ім. В. Даля. Далівці подарували глядачам пісні та запальні танці, підтримавши таким чином святкову атмосферу.