У СНУ ім. В.Даля стартує міжнародний сезон софтболу

На базі спорткомплексу Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля 10 квітня о 15:30 пройде урочисте відкриття VI Міжнародного турніру пам`яті В. В. Шигалевського.

У змаганнях візьмуть участь сім команд з України та Росії. Луганськ представить єдина софтбольна команда, гордість міста та СНУ ім. В. Даля – «Ника-Далівський університет». Ігри проходитимуть два дні: суботу та неділю. Вперше за історію турніру змагання проходитимуть одночасно на двох полях, щоб скоротити час відбірних турів.

Турнір пам`яті В.В. Шигалевського у 2004 році заснували гравці команди «Ніка» на честь творця команди заслуженого тренера України Володимира Валентиновича Шигалевського. Вже четвертий рік змагання мають статус міжнародних.

Софтбольна команда «Ніка» заснована у 1989 році на базі тоді ще Ворошиловградського Машинобудівного інституту. З цієї миті почався відлік нового спортивного руху в Луганську – софтболу. У 2004 році з життя пішов тренер і творець команди «Ніка» Володимир Валентинович Шигалевський, після чого команду очолили діючи нині тренери: Артур Царенко та Василь Кисиль. Основний склад команди – студентки та випускниці СНУ ім. В. Даля. Команда шістнадцятикратний переможець Чемпіонату України та десятиразовий володар Кубка України.