У СНУ ім. В.Даля стартує тиждень права

Традиційно на початку грудня Інститут юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля проводить тематичні заходи до Всеукраїнського тижня права.

Цього року на базі Наукової бібліотеки СНУ ім. В.Даля http://librarysnu.at.ua/ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців, викладачів «Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства». Наукова дискусія відбудеться 10-11 грудня. Адже Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Конференція проводиться з метою розвитку світогляду та формування ціннісних орієнтацій студентської молоді, молодих науковців у правовій науці, а також використання в науковому пошуку електронних онлайн-ресурсів сучасних наукових бібліотек. Для обговорення пропонуються ключові питання захисту прав людини та проблеми реформування законодавства у цій царині. Як завжди, ця конференція – можливість для аспірантів, студентів, молодих науковців та викладачів випробувати свої знання та репрезентувати наукові спроби.

Для участі у роботі конференції необхідно до 7 грудня 2014 року надіслати електронний варіант матеріалів на адресу оргкомітету. За результатами проведення наукового заходу буде розміщено збірку матеріалів на офіційному сайті наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля. Також бажаючі можуть подати статті до публікації у фаховому виданні – збірнику наукових праць «Актуальні проблеми права: проблеми теорії та практики».
Додаткову інформацію щодо участі у конференції та публікації фахових статей можна отримати за електронною поштою nauka2000@bk.ru або за телефоном 095-052-72-78.