У СНУ ім. В.Даля стартують дні права

В Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля  з 10 грудня розпочинається тиждень права.

У рамках заходів заплановано проведення Всеукраїнської науково-практичної  конференції студентів, аспірантів та молодих науковців  «Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства» та Обласного Турніру з правознавства для учнів середніх навчальних закладів Луганської  області.

Всеукраїнська науково-практична конференція розпочнеться 11 грудня 2012 року о 9:00 за адресою: вул. Ватутіна, 1 (8 корпус СНУ ім. В.Даля). Головною метою конференції є надання можливості аспірантам, студентам та молодим науковцям випробувати свої знання та репрезентувати наукові спроби.    Планується, що коло проблем, які будуть висвітлені у ході пленарного та секційних засідань, охопить великий спектр питань, пов’язаних із механізмами реалізації і захисту прав та свобод фізичних та юридичних осіб, у тому числі шляхом надання безоплатної правової допомоги. Планується, що в роботі конференції візьмуть участь більш ніж 80 учасників зі Сходу та Півдня України.

Офіційне відкриття Обласного Турніру з правознавства відбудеться 12 грудня 2012 року о 10:15 за адресою: вул. Ватутіна, 1 (8 корпус СНУ ім. В.Даля). Турнір спрямований на визначення рівня правових знань молоді, створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів, формування в учнів інтересу до правознавства та залучення їх до наукової діяльності.

У змаганні візьмуть участь 12 команд по п’ять учасників. Кожна команда представляє свій навчальний заклад (школа, ліцей, коледж тощо). Одна із команд-учасників – це студенти першого курсу Інституту юриспруденції та міжнародного права.