У СНУ ім. В.Даля стартують вступні іспити

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 22 липня починаються вступні іспити для охочих здобувати освіту на денній формі.

Вступні іспити проводяться для певної категорії осіб, які не мають сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вони складають іспити у виші. 22 липня вступники на денне відділення СНУ ім. В. Даля складають перший іспит, 25 – другий, а  28 – останній, українську мову та літературу. Початок іспитів о 9:00 в другому корпусі. За 45 хвилин до початку вступників розсаджують в аудиторії.

Нагадаємо, що згідно з правилами прийому, право на вступ за результатами іспитів мають ті абітурієнти, які отримали повну середню освіту до 2007 року включно; звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу; військовослужбовці-контрактники при вступі на заочну форму навчання, інваліди I, II груп, діти-інваліди, які мають захворювання, що перешкоджають проходженню тестування; громадяни України, які отримали в 2012 році середню освіту за кордоном. Фахове вступне випробування у виші проходять випускники технікумів, коледжів, що вступають на старші курси.

Для низки спеціальностей передбачені обов’язкові творчі конкурси. Їх здають ті, хто в СНУ ім. В.Даля вступає на напрями «Журналістика» та «Здоров’я людини». Творчі конкурси для цих напрямів пройдуть відповідно 24 та 25 липня.

З 20 липня починаються також іспити для вступників в магістратуру на денне відділення. Вони складають іспит з іноземної мови та фахове вступне випробування. 23 липня бажаючі вступити на денне відділення магістратури специфічних категорій проходять співбесіду, а 27-го складають іспит з іноземної мови.

Рейтингові списки вступників на денне відділення, згідно з правилами прийому, будуть оприлюднені 1 серпня. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 11 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 25 серпня.

Підготувала: Галина Щербак