У СНУ ім. В. Даля триває набір на підготовчі курси з англійської мови для підготовки до ЄВІ

Нещодавно серед здобувачів вищої освіти, бакалаврів 4-го курсу, які навчаються в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, проходило анкетування з метою з’ясування планів щодо продовження здобуття вищої освіти в магістратурі нашого університету. За результатами анкетування було отримано наступні дані.

Серед опитаних студентів, а їх було 460 осіб, на запитання, чи плануєте Ви подальше навчання в магістратурі, відповіли наступним чином:

47% – планую за держбюджетні кошти, але можна й за контрактом;

31% – так, лише за держбюджетні кошти;

22% – не планую (100 осіб).

Ті студенти, хто обрав відповідь «не планую» навчатися в магістратурі, на запитання, що заважає Вам це зробити, відповіли:

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) – 41 особа (найбільший показник).

Наступне запитання, чи бажаєте Ви відвідувати курси з підготовки до ЄВІ та ЄФВВ, відповіли:

55% – так;

32% – ні;

13% – так, навіть готовий за це сплачувати власні кошти.

Тому, враховуючи отриманий зворотній зв’язок та поінформованість студентів бакалаврів випускного четвертого курсу щодо можливостей вступу до магістратури, університет пропонує підготовчі курси з англійської мови. Успішне проходження зазначених курсів дасть змогу всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання англійської мови. Цей курс розрахований на допомогу у підготовці до ЄВІ та містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

До роботи на підготовчих курсах залучені висококваліфіковані досвідчені викладачі СНУ ім. В. Даля.

Також треба зауважити, що проходження таких курсів може забезпечити успішний вступ до магістратури не лише до СНУ ім. В. Даля, а й інших вишів України.

За минулорічним досвідом проходження студентами аналогічних курсів приблизно 70% успішно склали ЗНО.

Групові заняття будуть проводитися у змішаному режимі з урахуванням поточної епідеміологічної ситуації у зв’язку із розповсюдженням COVID-19.

Тривалість курсів складає два місяці з 19 квітня по 22 червня. Вартість навчання – 1500 грн за весь період, що майже дорівнює місячній стипендії студента.

Реєстрація за посиланням

Подача документів:

Реєстраційна форма;

Заява;

Договір;

За додатковою інформацією звертатися до Центру удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля, каб. 525 (головний корпус), centr@snu.edu.ua, тел. 0669094516 – Ганна Анатоліївна

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!