У СНУ ім. В. Даля триває прийом документів від вступників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля продовжується вступна кампанія 2015 року. Понад тисячу абітурієнтів уже подали свої документи для участі у конкурсному відборі.
Вступна кампанія у СНУ ім. В. Даля успішно стартувала 10 липня. За півтора тижні роботи в приймальну комісію звернулися понад тисячу охочих поповнити лави студентів. Відповідальний секретар приймальної комісії СНУ ім. В. Даля Сергій Митрохін зазначив, що це звичайно менше, ніж у «мирний» час, але показник для регіону непоганий.
Цього року традиційно високий інтерес абітурієнтів до гуманітарних та економічних спеціальностей. Так на «міжнародні відносини», «економіку підприємства», «облік і аудит» наразі конкурс складає 12 осіб на одне бюджетне місце, на «журналістику» – 8 претендентів на вакантний бюджет. При цьому, як відзначають в приймальній комісії, багато абітурієнтів не повністю познайомилися з новими для регіону напрямками підготовки, а також лякаються складних назв. Наприклад, на напрями підготовки «Економічна кібернетика» та «Прикладна статистика» поки що конкурс складає менше однієї людини на місце. При цьому компетенції випускників-бакалаврів зазначених напрямків аналогічні компетенціям випускників інших спеціальностей галузі знань «Економіка та підприємництво». Також невисокий конкурс на напрям підготовки «Інформатика», який абітурієнти та їх батьки помилково асоціюють зі шкільним курсом інформатики, а не з розробкою програмного забезпечення. Чекають заяв і на хімічних спеціальностях, фахівці яких затребувані на підприємствах регіону і зазвичай не мають проблем з працевлаштуванням.
Представники приймальної комісії ще раз підкреслюють, що детально дізнатися про будь-яку спеціальність можна безпосередньо в університеті. Прийом документів на основі атестата про повну середню освіту на денну форму підготовки триватиме до 31 липня, на заочну – до 9 серпня. Нагадаємо, що відстежити рейтинг і визначитися з бажаною спеціальністю можна за допомогою сайту http://vstup.info/.