У СНУ ім. В. Даля урочисто привітали першокурсників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася традиційна святкова лінійка, присвячена початку нового навчального року. Урочистості відбулися на базі Сєвєродонецького технологічного інституту (СТІ) Далівського університету, куди наразі перенесено Центр управління вишу.

З початком нового навчального року новоспечених далівців та старшокурсників привітали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, представник Сєвєродонецької міської ради Олександр Ольшанський, а також ректор СНУ ім. В. Даля Олександр Голубенко та керівник Центру управління та оперативного забезпечення вишу Ольга Поркуян. До них також долучилися студенти, випускники та представники професорсько-викладацького складу Далівського університету. Виступаючи з урочистою промовою, ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко підкреслив, що цього року СТІ відкрив свої двері не тільки студентам із Сєвєродонецька, а й усім далівцям.

Першокурсників СНУ ім. В. Даля традиційно зустрічали з короваєм, запрошуючи приєднатися до дружнього студентського колективу. Окрім цього, старшокурсники передали новоспеченим далівцям символічну залікову книжку. Завершилося свято масштабним запуском повітряних кульок. Для Сєвєродонецького технологічного інституту святкова лінійка з приводу початку 2014-2015 навчального року стала ювілейною, адже цього року СТІ відзначає свій двадцятирічний ювілей.

Нагадаємо, що рішенням серпневої Вченої ради університету «Про організацію дистанційного навчання в 2014-2015 році» з 1 вересня 2014 року Центр управління та інформаційного забезпечення університету з Луганська переїхав до міста Сєвєродонецьк, де продовжує навчання студентів відповідно до ліцензії на освітню діяльність в Україні. Наразі до чотирьох постійно діючих факультетів у Сєвєродонецьку та Рубіжному додалися ще п’ять факультетів. Для студентів 2-5 курсів навчання вже організовано в очно-дистанційній формі. З першого жовтня до навчання приступають і першокурсники.