У СНУ ім. В.Даля урочисто відкрили оновлені після ремонту приміщення для студентів і співробітників

В оновлені і оснащені приміщення головного корпусу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля поступово заселяються два факультети і один інститут. Центр дистанційного навчання тут розмістився раніше. Ремонт та оснащення об’єктів комп’ютерною та побутовою технікою здійснено в рамках проекту ЄС «Відновлення функціонування евакуйованого до м. Сєверодонецьк Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля».

Почесне право перерізати червону стрічку на урочистому відкритті було надано проректору з науково–педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександру Рязанцеву, проректору з наукової роботи Едуарду Потапенку та декану факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олені Федоровій.

5.1

Викладачі ще влаштовуються по кафедрах, а студенти наповнюють аудиторії. І нехай ще спостерігаються деякі шорсткості – це й не дивно, адже було бажання встигнути зробити все до початку навчального року. Але спільні зусилля будівельників і керівництва СНУ ім. В. Даля не пройшли даром. І, як відзначив Олександр Рязанцев, усі роботи за проектом ЄС проводяться для втілення головної мети – створення поліпшених умов для навчального процесу як для студентів, так і для викладачів. А найголовніше – це дає право сказати, що з нового навчального року в стінах переміщеного вишу відновлюється повноцінне денне навчання.

4

На новосілля прийнято дарувати подарунки. Не обійшлося без цього і на цьому святковому заході. Подарунок від місцевого умільця презентувала Олена Федорова, представивши гумористичний збірний образ мобільного студента. Веселий вчений баранчик в конфедератці і з заліковою книжкою одразу став улюбленцем студентів. Цілком можливо, що селфи з ним і потирання заліковки студентами стане традицією і запорукою для вдалої здачі сесії або іспиту.

10

Відкриття двох поверхів головного корпусу стало черговим кроком на шляху відновлення повноцінного функціонування університету. На черзі – 5-й поверх, на заселення якого чекають і викладачі, і студенти.

5.2

5