У СНУ ім. В. Даля успішно провели курси підготовки до ЄВІ для вступу до магістратури

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з 27.08.2021 р. по 10.09.2021 р. проходили курси підготовки до ЄВІ з англійської мови для вступу до магістратури, заняття на яких проводились за очною формою.

Курси були організовані за ініціативи керівництва СНУ ім. В. Даля для кращої підготовки абітурієнтів до додаткових іспитів ЄВІ під другу хвилю для набору на захищені державою спеціальності.

На останньому занятті слухачі курсів поділилися своїми враження від занять. Усі без винятку відмітили високий рівень педагогічної майстерності викладача Наталії Колосової, її досвідченість, бездоганне володіння англійською мовою, увагу та індивідуальний підхід до кожного слухача.

«Якщо були запитання, нам все гарно, докладно пояснювали. Спочатку багато чого було незрозумілого, тепер хоч розібрався», – відзначає слухач Тимур. «Був зворотній зв’язок з викладачем. Усі незрозумілі моменти ми розбирали. Я сама відчуваю, що мої знання вийшли на новий рівень, я реально бачу прогрес», – пояснює слухачка Варвара.  «Курси були дуже доречними. Пояснили на прикладах тестів, на що звернути увагу при підготовці», – додав слухач Дмитро. Він вже думав, що без підготовки шанси на успішне складання ЄВІ невеликі. А ці курси якраз стали у пригоді.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!