У СНУ ім. В.Даля в перший же день приймальної кампанії утворилися черги

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розпочав прийом документів на вступ  до вишу. Багато абітурієнтів прийшло особисто, щоб на місці отримати допомогу із заповнення заяв та консультації.

Робота з прийому документів організована наступним  чином. В одному місці випускників шкіл і їхніх батьків чекають консультанти. Один з них, студент університету Микита,  розповів – цього року абітурієнти подають документи в електронному режимі. Для цього реєструються на сайті ez.osvitavsim.org.ua самостійно або у виші за допомогою спеціаліста. Тут є кілька комп’ютерів, підключених до Мережі.

Як і попереджало Міністерство освіти, труднощі з онлайн-реєстрацією виникли в перший же день кампанії, бо сайт виявився максимально перевантаженим. Така ж ситуація може виникнути і в останній день реєстрації.

Сьогодні з цією проблемою стикнулися абітурієнт і його батьки, які приїхали з Золотого, – розповідає консультант Оксана Світлична, викладач СНУ ім.В.Даля. Батьків заспокоїли, в тому числі і стосовно реєстрації в електронному вигляді, бо людям старшого віку така процедура подання документів виявляється ненадійною. До речі,  документи можна здати і в паперовому вигляді.

Консультувала Оксана Світлична і абітурієнтку, яка «завалила» ЗНО з англійської і не знала, що їй робити далі. Разом вирішили, що поступати треба на «Журналістику», а після закінчення першого курсу – переводитись на омріяну спеціальність «Філологія (англійська мова)».

З бажаючих поступити на 3-й курс університету після отримання диплому молодшого спеціаліста у Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі і ВПУ №24У утворилася черга. Здебільшого обирають спеціальності, за якими і навчалися. Вирішила скористатися можливістю вступу без ЗНО і Світлана зі Старобільська. В 1999 році вона закінчила технікум в Луганську і зараз подає документи на навчання за спеціальністю  «Фінанси, банківська справа і страхування».

Документи на навчання за денною формою прийматимуться до 18:00 20 липня, заочною – до 18:00 27 липня. Приймання відбувається з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00, у суботу-неділю – з 9:00 до 15:00.