У СНУ ім. В.Даля вчені зі всього світу обсудили технологічні питання

У Технологічному інституті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Технологія». На конференції були представлені роботи не тільки провідних вчених ВНЗ, дослідницьких установ та представників промислових підприємств, студентів і аспірантів, але й учнів Новоайдарської школи-гімназії та Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

У роботі конференції прийняли участь 175 молодих науковців з України, ближнього і далекого зарубіжжя. Вони представили 155 доповідей, а на засіданнях восьми секцій було заслухано близько 30 доповідей.

Учасники конференції «Технологія – 2015» обговорювали актуальні питання енерго- та ресурсозбереження, екології, вдосконалення хімічних і комп’ютерних технологій. Також приділялася увага впровадженню сучасних інноваційних розробок у виробництво, управління та освіту. Піднімалися проблеми обміну інформацією про нові науково-технічні досягнення.

Кращі доповіді буди відмічені дипломами. Так, чотири учасники отримали дипломи І ступеня, а ще чотири – ІІ ступеня. За результатами конференції видано збірники матеріалів конференції.