У СНУ ім. В. Даля вдесяте оберуть найкрасивішу студентку

У четвер, 23 травня, о 16:00 в актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбудеться ювілейний, десятий шоу-конкурс «Міс університету – 2013».

За звання найпривабливішої й найчарівнішої далівчанки змагатимуться 15 студенток. Боротьба за корону почнеться традиційним дефіле в українських костюмах. Також конкурсантки продемонструють красу, грацію і впевненість у собі в «Гавайському дефіле» і дефіле «Вечірня сукня», кмітливість і почуття гумору – у конкурсі «Ерудит» і здивують журі та глядачів яскравими творчими номерами на конкурсі талантів.

Крім власниць переможних титулів «Міс університету-2013» і «Віце-Міс університету – 2013», журі конкурсу оборе переможниць у кількох номінаціях: «Міс Елегантність», «Міс чарівність», «Міс Романтичність», «Міс Ніжність», «Міс Ерудит», «Міс Посмішка»та інших. Вболівальники студенток-красунь також зможуть обрати свою переможницю, взявши участь у смс-голосуванні. Далівчанка, яка набере найбільшу кількість голосів, отримає стрічку «Міс глядацьких симпатій».

Підтримувати учасниць конкурсу яскравими виступами будуть студентські колективи університету – народний ансамбль сучасної естрадної пісні «Світанок України» та ансамбль бального танцю «Олімп і Я», а також далівці Анжеліка Малихіна і Одже Пітер.