У СНУ ім.В.Даля відбудеться день відкритих дверей

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 23 лютого 2013 року відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Початок о 11:00 в актовій залі першого корпусу (кв.Молодіжний 20а).

Представники адміністрації, директори інститутів, декани факультетів, працівники приймальної комісії розкажуть про історію вузу, його традиції, напрямки підготовки, особливості вступу в 2013 році. Абітурієнти також зможуть отримати індивідуальну консультацію з питань вступу в консультаційному пункті приймальної комісії.

Після зустрічі в актовому залі абітурієнти будуть запрошені в навчальні корпуси, щоб познайомитися з навчальним процесом, професорсько-викладацьким складом, а також детальніше дізнатися про спеціальності, які пропонує університет. Їх кількість зараз складає 132. За цим показником університет – лідер в Україні. Серед представлених спеціальностей є унікальні, підготовка яких не ведеться в жодному вузі Луганської області, а то й Сходу України. Це, зокрема стосується інженерно-технічних спеціальностей.
Нагадаємо, що при створенні в 1920 році вуз отримав назву «Луганський вечірній робітничий технікум». У той час це був перший вищий навчальний заклад у Луганську з підготовки кадрів для машинобудівних підприємств, який мав тільки механічний та електротехнічний факультети і налічував 132 студенти. Зараз вуз є найбільшим підприємством на Луганщині, найпотужнішим університетом за якісним складом викладачів і найбільшим серед навчальних закладів за контингентом студентів, які здобувають вищу освіту. З 2010 року СНУ ім. В.Даля – єдиний на Луганщині має найвищий статус для університетів країни – автономного дослідницького університету.
За результатами проекту «Національна система рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів», проведеного в 2012 році Інститутом технологій і змісту освіти, Далівський університет займає перше місце серед класичних вузів Донбаського регіону.