У СНУ ім. В.Даля відбудеться форум з інформаційних технологій

Жителі міста Сєвєродонецька та регіону запрошуються на ІІ регіональний форум «ІТ-ІДЕЯ 2016», який проходитиме 9 грудня з 12.00 до 15.00 у навчальному корпусі (вул. Донецька, 41, хол та ауд. 101) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Форум «ІТ-ІДЕЯ» під гаслом «Нехай кращі ідеї здійсняться!» надає можливість усім охочим представити свої проекти та розробки в галузі інформаційних технологій. Захід об'єднує демонстрацію найкращих практичних розробок і дослідницьких проектів молодих учених сходу України та регіональний Ярмарок ІТ-ресурсів.

У заході можна взяти участь як індивідуально, так і в складі команди, незалежно від статусу, місця навчання, роботи або профільної освіти. Обов'язковою є особиста присутність на заході. Сама участь безкоштовна. Кількість проектів, що представляються одним учасником не обмежена.

Для участі у форумі учасникам необхідно заповнити заявку на сайті idea.turion.info та надати до 27 листопада 2016 року готові матеріали до оргкомітету. Кожен проект повинен бути представлений в одному з двох варіантів: усна доповідь або стендова доповідь. Тому учасникам необхідно підготувати та надати до оргкомітету рекламний буклет з коротким описом проекту; відео до 3 хвилин з розповіддю про проект та (в залежності від варіанту доповіді) презентацію доповіді або 1-3 плакати з описом основної ідеї і результатів проекту, оформлений на аркушах формату А1.

Запропоновані проекти мають бути з наступних напрямків: ІТ для навчання та роботи; сервіси і технології для кібербезпеки; розробки для промисловості та агро-промислового комплексу; ІТ в біології та медицині; додатки для смартфонів; ігрові технології та віртуальна реальність; дослідження в ІТ галузі.

Учасники форуму мають шанс стати переможцями серед  школярів, студентів або професіоналів у.певних номінаціях: ІТ-ідея, ІТ-рішення: ПЗ, система, пристрій, технологія.

У заході також можуть взяти участь підприємства, ІТ-компанії, бізнесмени, що надають послуги на ринку ІТ. Для них вартість участі складатиме 500 грн. Для участі у ярмарку їм також необхідно буде заповнити заявку на сайті.

informatsijnyj-lyst-forum-it-ideya