У СНУ ім. В.Даля відбудеться конкурс телевізійних програм «Світ Спорту – 2007»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройде V регіональний відкритий конкурс телевізійних програм «Світ спорту – 2007». Його проводить Луганське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України за узгодженням з Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення. Участь у конкурсі беруть 14 телекомпаній. Серед них – представники Луганської області, а також гості з міста Херсон. «Головний акцент конкурсу – це привернути увагу глядачів не тільки до спорту, але й до спортсменів-луганчан, якими ми пишаємося, – відзначив голова Луганського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Микола Кравченко. – Саме вони – олімпійці, чемпіони світу та Європи, прославляють свою Батьківщину та своє рідне місто – Луганськ. Я пишаюся тим, що луганчане свою любов до Батьківщини показують своїми досягненнями у спорті». Конкурс «Світ Спорту» пропагує фізичну культуру, здоровий спосіб життя. Він спрямований на активізацію розвитку та популяризацію масового спорту в регіоні та в країні в цілому. «Мені приємно, що конкурс буде проходити у Далівському університеті вже вдруге, – розповів Микола Кравченко. – Тут є творчий колектив на чолі з ректором університету професором Олександром Голубенком, який знає, наскільки необхідна пропаганда спорту для нашого суспільства. Всі разом ми робимо одну важливу справу». Огляд конкурсних телевізійних робіт відбудеться у аудиторії 73а головного аудиторного корпусу СНУ ім. В. Даля у п’ятницю, 14 грудня. Запрошуються усі бажаючі. Перегляд розпочнеться о 10.00.