У СНУ ім. В.Даля відбудеться презентація першого зібрання вибраних творів професора Миколи Євдокимова

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 21 травня, до піввікового ювілею кафедри історії України відбудеться презентація книги «Час наших справ. Вибрані твори» завідувача кафедри, доктора історичних наук, професора інституту юриспруденції та міжнародного права СНУ ім. В. Даля, члена Національної спілки журналістів України Миколи Євдокимова. Початок о 12:00 у конференц-залі головного аудиторного корпусу СНУ ім. В.Даля.

У книзі «Час наших справ. Вибрані твори» зібрані творчі результати роботи вченого-публіциста Миколи Євдокимова за весь період публіцистичної та наукової діяльності. В неї включені і найвідоміші життєписи сучасників, і найбільш значна наукова публіцистика різних років ХХ і ХХI століть. Крім того, в книзі представлені численні статті та нариси, присвячені економічним проблемам, а також проблемам морально-етичного характеру, важливим історичним подіям в історії як Росії, так і України. Всі ці твори в Україні були відомі лише вузькому колу вчених і фахівців.

Значна частина книги присвячена життєдіяльності видатного лексикографа і письменника, укладача чудового «Тлумачного словника живої великоросійської мови» Володимира Даля. Автор книги, Микола Євдокимов вперше в російській та українській історіографії простежив становлення і розвиток поглядів Даля як відмінного публіциста.

Презентація книги приурочена до 50-річного ювілею кафедри України СНУ ім. В.Даля та 75-річчю її завідувача Миколи Євдокимова. Книга є першою зборкою вибраних творів доктора історичних наук, професора Миколи Євдокимова.