У СНУ ім. В.Даля відбулася благодійна акція зі збору донорської крові

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля завершилася щорічна загальноуніверситетська благодійна акція «Дні донора». Протягом місяця студенти та співробітники Далівського університету здавали кров в обласних пунктах переливання по всій Україні.

Цього року, незважаючи на важкий час, на патріотичний заклик здати кров відгукнулися 170 далівців. Найбільш активними були студенти інституту філософії та психології, філологічного факультету та інституту комп’ютерних систем та інформаційних технологій. Згідно з проведеним опитуванням серед студентів ВНУ ім. В.Даля, переважна більшість вважає, що здати кров – це благородна справа. Такий крок рятує людське життя і донорство особливо важливо зараз, коли проводиться АТО.

Протягом усього навчання в університеті не тільки готують висококваліфікованих фахівців, а й виховують у студентів загальнолюдські цінності. Формування активної громадянської позиції, популяризація здорового способу життя, а також гуманного ставлення і співчуття до хворих людей – основна мета виховної роботи серед студентів. Цього разу, як і завжди, «Дні донора» знайшли відгук у студентів. Це яскравий приклад того, що молоде покоління не байдуже до чужого горя. У виші приділяється значна увага донорству, адже така допомога рятує людські життя в екстренних випадках.

Нагадаємо, що «Дні донора» в СНУ ім. В.Даля традиційно проводяться двічі на рік – навесні і восени. Перед здачею крові молоді люди проходять обов’язковий медичний огляд. Тому донорство – не тільки акт благодійності, а й можливість перевірити стан свого здоров’я.