У СНУ ім. В. Даля відбулася чергова зустріч з представниками USAID

До Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля завітали громадські активісти Боян Босковіч та Райко Божич в рамках Програми Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вони зустрілися з ректором університету професором Ольгою Поркуян, проректором з адміністративно-господарчої роботи Андрієм Федоровим, деканами факультетів, директорами інститутів, членами Студентської ради університету та співробітниками вишу.

“Мета нашої поїздки – зрозуміти, які основні труднощі заважають громадянському суспільству здійснювати зміни в їх містах, а також грати більш конструктивну роль у моделюванні і просуванні національних реформ, – відзначили активісти Боян Босковіч та Райко Божич. – Крім того, ми шукаємо нові цікаві ініціативи і проекти. Таким чином маємо намір допомогти програмі UCBI донести допомогу туди, де вона найбільш потрібна”.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці. Активісти поцікавилися життям студентів, проблемами розвитку університету на сучасному етапі. Гості висловили особливу зацікавленість функціонуванням системи студентського самоврядування, організацією студентського дозвілля, а саме проблемами, які перешкоджають вдалій активній суспільній, творчій та навчальній діяльності студентів.

Ректор СНУ ім. В. Даля професор Ольга Поркуян розповіла про передумови евакуації університету до Сєвєродонецька, торкнулася головних проблем університету, серед яких брак житла для усіх студентів і співробітників, скромний стан матеріально-технічної бази, відсутність актової та спортивної зали, wi-fi зон у навчальних корпусах, а також «зон відпочинку» для студентів біля навчальних будівель. Студенти в свою чергу розповіли про проблеми студентського самоврядування, а також поділилися ідеями майбутніх проектів. Обговорювалися перспективи створення студентського медіа-центру. Викладацький склад озвучив минулі і заплановані заходи для студентів і школярів.

20160210serb1