У СНУ ім. В. Даля відбулася Година гідності

У Східноукраїнському університеті імені Володимира Даля в День  Героїв Небесної Сотні на вшанування пам’яті Годиною гідності зібралися студенти, професорсько-викладацький склад і співробітники. До далівців також завітали учасники Євромайдану-2014.

«Вкрай важливою є ініціатива громадськості щодо увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, –  відкриваючи захід зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та гуманізації навчально-виховного процесу СНУ ім. В.Даля професор Галина Щедрова. – Під час Революції гідності Герої Небесної Сотні захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, Європейське майбутнє України. Тому ми сьогодні вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та віддаємо честь та шану пам’яті Героям Небесної Сотні».

На Годині гідності відбувся обмін думками, подарували гостям вірші і пісні, показали презентацію та експозицію, присвячену Героям Небесної Сотні. Cтуденти висловили слова глибокої подяки присутнім бійцям – командиру батальону спеціального призначення «Луганськ-1» підполковнику Костянтину Юрійовичу та рядовому Андрію Гробко. Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання. В університеті в студентських групах пройшли кураторські години,  студенти підготували стіннівки. Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля запропонувала до перегляду віртуальну інформаційну виставку до Дня Героїв Небесної Сотні «Час плине, а пам’ять залишається».

Зазначимо, що Указом Президента України Петра Порошенка № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлений особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який буде відзначатися щорічно 20 лютого.