У СНУ ім. В.Даля відбулася І Міжнародна науково-практична конференція

І Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація» відбулася у СНУ ім. В.Даля.

Відкрив конференцію директор Інституту міжнародних відносин Університету, к.т.н., доцент Олексій Целіщев. З привітальним словом до учасників заходу звернулися проректор СНУ ім. В.Даля з наукової роботи, д.хім.н., доцент Едуард Потапенко і заступник голови Луганської ОДА – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик, яка наголосила, що для науки головне мати надійну підтримку, і зі свого боку обласна влада фінансово допомагає переміщеним вишам задля їхнього відродження та подальшого розвитку наукового потенціалу Луганської області.

До оргкомітету конференції під головуванням ректора університету, доктора технічних наук, професора Ольги Поркуян, також увійшли представники університетів з України, Болгарії, Латвії, США.

На п’яти паралельних тематичних секційних засіданнях пролунали доповіді науковців та студентів з мовної освіти та професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі ХХІ сторіччя; міжнародної економіки щодо діяльності підприємств, інтелектуальних технологій, туризму і сфери послуг; проблем та перспектив розвитку світового політичного процесу; мови та літературі в контексті культури і міжкультурної комунікації, освітніх досліджень в умовах інтеграції України до світового наукового простору.