У СНУ ім. В. Даля відбулася наукова конференція з питань лінгвокраїнознавства

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі кафедри практики іноземних мов філологічного факультету відбулася наукова студентська конференція «Студентська наукова думка – рідному університетові». Конференція була проведена у рамках роботи секції лінгвокраїнознавства.

Участь у науковому обговоренні проблематики закордонної системи науки, освіти, культури, історії та екології взяли студенти перших та других курсів філологічного факультету СНУ ім. В. Даля. Доповіді конференції виголошувалися на чотирьох мовах: англійській, французькій, українській та російській, а фактичний матеріал супроводжувався мультимедійними презентаціями. Особливо цікавими стали доповіді студенток Анастасії Кузнєцової та Ольги Лукань: «Підготовка вчителів у Великій Британії» та «Система вищої освіти у Франції» відповідно. Далівчанки показали не тільки прекрасну обізнаність зі своїх тем, а й досконале володіння мовами країн про які йшлося у їх доповідях. Тему екологічної освіти Великої Британії представили Яна Головіна та Наталія Кнопкіна. Їх виступи стали взаємодоповнюючими та теж привернули до себе увагу своєю актуальністю. Михайло Ткаченко представив на розсуд аудиторії свою наукову розвідку з приводу двомовності у Канадському суспільстві, що під час обговорення була спроектована на українські реалії сьогодення. Загалом під час конференції відбулося двадцять наукових виступів.

Нагадаємо, що це вже традиційна наукова студентська конференція, вона проводиться вже у восьме в рамках роботи секції лінгвокраїнознавства під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри практики іноземних мов Володимира Червонецького. Таке наукове зібрання має на меті не тільки розширити кругозір та удосконалити володіння іноземними мовами студентів, а й підготувати їх до майбутньої наукової роботи. А результатом конференції стане видання восьмого випуску спеціалізованої наукової збірки в якій буде розміщено всі доповіді.

Підготувала: Ірина Лебедь