У СНУ ім. В. Даля відбулася презентація книги Олександра Єременка

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла презентація книги доктора філософських наук, члена Міжрегіонального союзу письменників Олександра Єременка. У читальному залі наукової бібліотеки вищу він зачитав деякі фрагменти зі своєї наукової праці «Роздуми про луганську Вандею: погляд очевидця подій».

Це не перша праця письменника. До цього він прославився як автор книги «Історія як подійність». На відміну від минулих праць, в цієй Олександр Єременко зосередився на аналізі подій, що відбуваються на Донбасі і, конкретно, в Луганську. Вандея – не найпопулярніша тема для розмов у Франції, так як під цим словом завжди розуміють Вандейский заколот, кровопролитну громадянську війну, що тривала три роки. Ця війна забрала життя понад 200 тисяч людей і спричинила масштабні руйнування.

У ході зустрічі студенти активно задавали письменникові питання. Як луганчанин-переселенець, Олександр відповів на питання, що стосуються спорожнілих книжкових полиць Луганська: «Те, що було супермаркетом, стало парою полиць. Потрібно перебудовувати свідомість». Підсумовуючи проведену зустріч, Олександр пообіцяв, що незабаром познайомитися з його працею зможе кожен охочий.