Print

У СНУ ім. В. Даля відбулося урочисте вручення дипломів магістрам

 

Селфі з ректором, фото в конфедератках, урочиста і дружня атмосфера  – так відбувався захід, присвячений врученню дипломів магістрам-випускникам СНУ ім. В. Даля. Цього року університет випустив 596 магістрів майже усіх спеціальностей, яким навчають у виші.

З привітальним словом до присутніх звернулася ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян. Ольга Вікторівна пригадала такий же урочистий день в своєму студентському житті і знайшла такі слова для випускників, на які свого часу чекала від викладачів і керівників своєї альма матер.

Напутнє слово ректора

Від студентської спільноти зі словами вдячності виступила випускниця юридичного факультету Вікторія Тютюнник.

Вікторія Тютюнник

За університетською традицією дипломи з відзнакою вручила ректор університету.

Профконсультат Центру зайнятості Наталія Калініна розповіла дипломованим спеціалістам про вакансії, які чекають на них вже сьогодні, і можливості, які надає служба зайнятості.

Наталія Калініна

Серед майже 600 винуватців свята була людина, яка, мабуть, якнайбільше раділа отриманню диплома. Від імені Олексія Коваленка усіх присутніх і ректора особисто подякувала мати випускника Ірина Коваленко – директор ГО «Центр реабілітації дітей-інвалідів «Діалог». Це  регіональна організація, що об’єднує матерів дітей з проблемами слуху і мовлення.

Ірина Коваленко

Особливу подяку висловила Ірина Коваленко завідувачці кафедри іноземних мов та професійної комунікації Ользі Крсек, яка у 2011 році сприяла підписанню угоди між «Діалогом» і СНУ ім. В. Даля про співпрацю у сфері інклюзивної освіти. Тоді університет став першим в області і одним з перших в Україні вишів, які відкрили шлях для навчання дітям з інвалідністю. Завдяки тій ініціативі Олексій Коваленко став одним з перших випускників, який отримав в нашому університеті спеціальність  педагога з правом викладання англійської мови і комп’ютерних технологій для людей з вадами слуху і мовлення.

Проф. Юлія Бохонкова вручає диплом Олексію Коваленку

Захід відбувся за організаційної підтримки Студентської ради університету. Технічне забезпечення – обладнання (радіосистема, проектор, екран, мікшерний пульт, ноутбук), придбане в рамках Проекту ГО «Фундація «Простір» за фінансової підтримки Відділу по зв’язкам з громадськістю Посольства США в Україні.