У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття учбового центру Delcam

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Голубенко підписав договір про співпрацю з керуючим директором Delcam pls Х`ю Хемфрісом.

В рамках проекту «Передові комп`ютерні технології університетам України» компанія Delcam надала університету сертифікати на ліцензійне використання 130 продуктів програмного забезпечення. Використання програмного забезпечення цієї компанії в учбовому процесі дозволяє підвищити рівень підготовки студентів в області інформаційних технологій. На Україні багато крупних заводів і підприємств використовують забезпечення Delcam plc. Тепер перед випускниками Далівського університету відкриваються ще ширші можливості. Крім того, Delcam регулярно організовує міжнародні студентські конкурси, переможці яких мають можливість пройти шестимісячне стажування в місті Бернінгемі (Великобританія).

Викладачі університету вже пройшли курс перепідготовки і з наступного понеділка почнуть навчати студентів передовим інформаційним технологіям. Спеціально для цих цілей в університеті відбулося урочисте відкриття учбового центру, укомплектованого 25 новітніми комп`ютерами. Найближчим часом планується відкрити ще комп`ютерний центр на 200 комп`ютерів для використання в учбовому процесі.

«Delcam випускає видатний продукт XXI століття, який дозволяє його користувачам вийти на ринок праці нового тисячоліття, – відзначив начальник Головного управління економіки Луганської облдержадміністрації Ігор Агибалов. – СНУ ім. В.Даля враховує, що за допомогою даної продукції зміниться потреба енергоємних робіт і це знадобиться в структурі економіки країни, яка змінюється. Те, що таке серйозне програмне забезпечення передане в університет – сильний крок і для Луганської області в цілому».

Delcam – світовий лідер в розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення і контролю складних виробів і технологічного оснащення, які мають найрізноманітніше застосування. Компанія була заснована в 1977 році в Кембріджському університеті. Постійне зростання компанії Delcam обумовлене успіхом її програмного забезпечення, яке пропонує серію кращих в своєму класі рішень. На сьогодні Delcam plc має в числі користувачів понад 20000 організацій більш ніж в 80 країнах світу.