У СНУ ім. В. Даля відбулося вручення свідоцтв про закінчення довузівської підготовки

З жовтня по травень понад 80 слухачів курсів довузівської підготовки пройшли навчання у Центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.  Тут було створено декілька академічних груп з предметів: українська і англійська мови, фізика, математика, історія України.

Антону Бездолі курси довузівської підготовки порадили знайомі – мовляв, вони дають гарну підготовку і значно дешевші, ніж заняття з репетитором. Він закінчує технікум в Рубіжному і хоче продовжити навчання у СНУ ім. В.Даля. Завдяки курсам Антін добре пройшов ЗНО з української мови та математики. На такий же результат сподівається при оцінюванні з фізики. До того ж, розраховує на додаткові бонуси при вступі до університету.

«Сертифікат надається абітурієнту, якщо він прослухав 150 годин занять, пройшов тестування з трьох предметів і хоче поступати до ВНУ ім. В.Даля. Документ при вступі дає право отримати додаткові бали», – говорить старший викладач кафедри української мови та літератури Олена Пустоварова – один з провідних штатних викладачів університету і курсів.

Директор Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім. В.Даля Ілля Моргачов вручив сертифікати 17 абітурієнтам – тим, хто буде вступати до університету. Решта слухачів курсів, отримавши довузівську підготовку в Центрі,  мають шанс поступити в інші українські виші на бюджетні місця.