У СНУ ім. В. Даля відбулись офлайн-тренінги для слухачів Стартап школи Sikorsky Challenge та викладачів університету

У рамках діяльності Стартап школи Sikorsky Challenge при СНУ ім. В. Даля в університеті відбулися два тренінги: «Фінансування стартапів та організація підприємства» – заключний тренінг для першої групи слухачів Стартап школи та «Інструменти маркетингу та продажу. Операційна діяльність компанії» для групи викладачів університету. Тренінги проходили в межах проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Тренерами виступили представники інноваційного холдингу «Сікорські Челендж» – Олексій Струцинський і Леся Люшенко. Олексій Струцинський розглядав питання фінансування стартапів та організації підприємства: разом з учасниками тренінгу відбулися обговорення основних викликів для реєстрації бізнесу, підготовки презентацій та ділових пропозицій, оцінювання розвитку стартап-компанії тощо. Леся Люшенко презентувала інструменти маркетингу та продаж, а також розглядала питання операційної діяльності компанії. Учасники тренінгу вивчали вимоги до продукту, оцінювали ризики, намагались сформувати образ ідеального клієнту. Усі ці навички будуть використані учасниками тренінгів для розробки власних стартапів, які вони зможуть представити на місцевих стартап-змаганнях.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Підписуйтесь на СНУ ім. В. Даля в Telegram: @snu_edu_ua! Всі новини завжди під рукою!