У СНУ ім. В.Даля відбувся авторський вечір Олександра Скобіна

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся концерт кандидата медичних наук, доцента кафедри «Проблеми людини та філософії здоров’я» Олександра Скобіна.

З 28 композицій, представлених для глядачів – десять нових. Серед них – «Минула над країною гроза», «Шануйте батьків», «Ластівка» та Інші. Олександр Тимофійович – не тільки виконавець, а й автор текстів і музики. Половина його пісень українською мовою. Основна тема – любов. Усі концерти автор проводить безкоштовно. На авторському вечорі в цей раз разом з Олександром Тимофійовичем виступили окремі молоді солісти, а також учасники дитячого вокального ансамблю «Квітонька», народного ансамблю спортивного танцю «Пульс» та ансамбль бального танцю “Олімп і Я”.

Як поет і композитор Олександр Скобін очолює Луганську обласну організацію самодіяльних композиторів області. Видав 3 книги віршів, 5 збірок пісень і романсів, в даний час написав близько 300 пісень і романсів, записав 27 альбомів. За фахом він лікар-психотерапевт з майже 50-річним стажем. Олександр Скобін в 1971 році відкрив санаторій-профілакторій нинішнього СНУ ім. В. Даля і очолював його понад сорок років.