У СНУ ім. В.Даля відбувся «Форум кар’єри»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля був реалізований щорічний проект організації AIESEC «Форум кар’єри», який спрямовано на покращення ситуації на ринку праці в Луганську та області.

У заході взяли участь вісімдесят майбутніх випускників Далівського університету та три найбільші торгівельно-промислові компанії луганської області ТОВ «САВСЕРВІС СХІД», «iLogos», «GrandIT». Під час пленарного засідання відбувся інтерактивний діалог студентів із представниками HR- відділів компаній та представниками міського центру зайнятості. Така форма спілкування розкрила конкретну проблематику сучасного ринку праці. Подальші секції «Форуму кар’єри» пройшли у вигляді тренінгів та майстер класів з тайм-менеджменту, управління та мотивації, особливостей складання резюме та закордонного стажування.

Нагадаємо, міжнародна організація AIESEC представлена у 110 країнах світу та співпрацює з 2100 університетами-партнерами, серед яких і СНУ ім. В.Даля. Організація AIESEC в Україні надає змогу студентам та молодим спеціалістам на практиці застосовувати теоретичні знання і вміння, які вони здобувають в університеті. «Форум кар’єри» – це широкомасштабний комплексний діловий захід, орієнтований на випускників вишів та роботодавців, налагодження діалогу між ними з метою подальшої співпраці. Основною метою проекту є надання активним студентам і молодим фахівцям м. Луганська та Луганської області інформації про можливості працевлаштування на підприємствах Луганська, Луганської області та України в цілому.

Підготувала: Ірина Лебедь