У СНУ ім. В. Даля відбувся он-лайн-захист бакалаврів-менеджерів

На кафедрі менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшов захист бакалаврських робіт студентів напряму підготовки «Менеджмент» в режимі он-лайн.

Підготовка майбутніх менеджерів на кафедрі тривала протягом 4,5 років. Випускники отримали досить широку спеціалізацію у сфері менеджменту. Зокрема, новоспечені далівські менеджери можуть працювати на посадах страхового агента, страхувальника, агента з зайнятості і трудових контрактів, фахівця державної служби зайнятості з найму робочої сили та із спеціалізованого обслуговування інспектора-ревізора, службовця, що займається соціальними питаннями та ін.

Захист проходив у режимі он-лайн за допомогою інтерактивних програм відеозв’язку. Директор Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій СНУ ім. В. Даля, кандидат економічних наук Тетяна Шаповалова відзначила високий рівень підготовки наукових робіт студентів та привітала випускників з присудженням кваліфікації «бакалавр з менеджменту».

«Дякуємо вам за позитивне навчання та активну життєву позицію, – звернулася до далівців Тетяна Шаповалова. – Бажаємо вам досягти поставлених цілей у житті та завжди бути творчими, свідомими та успішними!». Також Тетяна Вікторівна відзначила роботи найкращих випускників: Олени Кравченко («Аналіз якості та ефективності менеджменту в управлінні розвитком персоналу на підприємстві»), Любові Мастерських («Розробка пропозицій щодо удосконалення менеджменту в соціальній сфері підприємства») та Владислава Кольцова («Кадровий потенціал підприємства і основні напрями його вдосконалення»).