У СНУ ім. В. Даля відбувся тренінг з студентського самоврядування

За ініціативою студентства у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся дводенний тренінг “Роль студентського самоврядування у побудові діалогу у студентському середовищі”. Тренером виступив Голова Координаційної ради студентського самоврядування вишу студент 3 курсу Інституту юриспруденції та міжнародного права Степан Золотар.

Під час тренінгу було обговорено історію формування студентського самоврядування, міжнародний досвід, сучасне становище та перспективи студентського самоврядування в Україні, зокрема, з огляду на прийняту у 2014 році нову редакцію Закону України «Про вищу освіту». Також увагу було приділено 25-й річниці «Революції на граніті», яка, власне, і започаткувала українські студентські традиції.

У рамках роботи у групах було проведено SWOT-аналіз системи студентського самоврядування в Україні, визначено перспективи та можливості для розвитку. Зокрема, було відзначено роботу студентів Інституту юриспруденції та міжнародного права, які, як майбутні юристи, проявили майстерність у аналізі діяльності студентського самоврядування з законодавчої точки зору.