У СНУ ім. В. Даля відбувся відкритий урок з іноземних мов

Студенти Феодосійського відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля продемонстрували високий рівень володіння англійською та німецькою мовами.

Відкрите заняття проводили досвідчені висококваліфіковані представники кафедри іноземних мов університету – завідувач кафедрою, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Краснопольський та викладач Людмила Васільєва. Протягом уроку далівці презентували доповіді англійською та німецькою мовами за темою «Визначні місця Криму», виконали завдання до навчального відеофільму, підготовленого студентами спеціальності «Туризм і готельне господарство», та відповіли на питання вікторини.

Зазначимо, що  відкрите заняття проходило в рамках підготовки в Далівському університеті майбутніх фахівців сфер туризму та готельного господарства з глибоким економічним мисленням, різнобічними професійними знаннями високого рівня та досконалим знанням декількох іноземних мов.