У СНУ ім. В.Даля відкрили англомовний дебатний клуб

На кафедрі германо-романської філології та перекладу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочав роботу англомовний дебатний клуб. На першому засіданні для студентів 1-3 курсів розкривалася надзвичайно нагальна тема: «Сучасні гаджети: переваги і недоліки».

Спочатку у своєму виступі доцент кафедри Ірина Афоніна поділилася зі студентами деякими секретами ораторського мистецтва та розповіла про особливості сучасного тренду «elevator pitch».  Потім до слова запросили двох спікерів, які представили дві протилежні точки зору. Після чого розпочалися жваві обговорення. Студенти поділилися своїми поглядами на роль сучасних девайсів у житті, наводячи аргументи та приклади з власного досвіду. Врешті-решт студенти досягли консенсусу і виказали сподівання, що дебатний клуб стане гарною традицією кафедри, оскільки це не лише цікавий спосіб провести вільний час, але й чудова нагода навчитися аргументовано відстоювати свою думку, оволодіти ораторським мистецтвом та поліпшити навички спілкування англійською мовою.

Тепер засідання англомовного дискусійного клубу будуть проходити у наступному семестрі 2 рази на місяць. Студенти можуть самі визначитися та внести пропозиції щодо назви дебатного клубу та питань для дискусій. Нагадаємо, що модераторами заходу були викладачі кафедри Бовт А.Ю. та Ігошев К.М.