Print

У СНУ ім. В. Даля відкрили другу групу для безкоштовного вивчення школярами англійської мови

 

Другу групу за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access) відкрили у СНУ ім. В. Даля. Програма Access фінансується Державним департаментом США.

У жовтні 2017 року одна група з 21 дитини вже розпочала заняття в рамках Програми Access на базі університету. Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі переселенцям і молоді з особливими потребами, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхню культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Курс розрахований на 360 годин занять (близько двох років) і триватиме до серпня 2021 року. Учасники програми безкоштовно забезпечуються підручниками. В рамках програми буде проведена інтенсивна навчальна сесія на базі дитячого табору під час літніх канікул. Хоча від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого початкового рівня знань з англійської мови, вони все ж повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання.

Під час відкриття другої групи дітям, які успішно пройшли відбір до програми, були вручені листи від Посольства США в Україні, що засвідчують їх участь.

У заході взяли участь Девід “Майк” Рейнерт, радник з питань преси, освіти та культури Посольство США;  Джон Сілвер, аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США;  Лілія Шило, помічник аташе Посольства США, Андрій Гайдамашко, директор відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine, Олена Середіна, начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля і викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Альона Бовт і Ірина Афоніна. Учасники підготували виступ для поважних гостей.

Уповноважені особи також проінспектували хід виконання іншого проекту Посольства США в Україні – створення Медіа-центру університету ГО «Фундація «Простір». Вони побачили обладнання, яке студенти вже використовують для своїх активностей, а члени новоствореної групи виступили в ролі тележурналістів і продемонстрували рівень знання англійської на початку реалізації проекту.