У СНУ ім. В. Даля відкрито пункт реєстрації ЗНО для випускників минулих років

Регіональний пункт реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року відкрився у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Він розпочав реєстрацію в Луганській області абітурієнтів, які отримали атестат про закінчення 11 класів в минулих роках та випускників вищих і професійно-технічних навчальних закладів, що отримають атестати в поточному році. Правила прийому до вищих навчальних закладів для цих категорій учасників ЗНО такі ж самі, як і для випускників поточного року. Вони можуть отримати відповідні консультації у будні дні з 9 до 17 години  в пункті реєстрації СНУ ім. В. Даля за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59а, другий поверх, кімната 230. Контактні телефони (095)618-98-89, (098)289-84-99,  (093)834-25-43. Серед поданих реєстраційних документів для участі в ЗНО повинні бути: копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1999 року та не отримали паспорт); копія атестата про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років); довідка з місця навчання за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти (для осіб, які отримають атестат у 2016 році); персональна реєстраційна картка, яка формується за допомогою спеціальної форми на веб-сайті УЦОЯО; дві ідентичні фотокартки на документи розміром 3х4; конверт (формат А4). Нагадаємо, що реєстрація на ЗНО стартувала 1 лютого, і триватиме до 4 березня. За цей час випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року повинні встигнути сформувати комплект реєстраційних документів та подати його до навчального закладу, в якому навчаються. А випускники минулих років та слухачі і студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів в Луганській області – до регіонального пункту ЗНО у СНУ ім. В. Даля.