У СНУ ім. В. Даля відкрито Центр регіональної безпеки

У СНУ ім. В. Даля відбулося відкриття Центру регіональної безпеки. Захід пройшов у змішаному форматі.

Під час його було проведено презентацію роботи Центру на 2021-2022 навчальний рік та круглий стіл з обговорення питань безпеки Луганської і Донецької областей та популяризації євроатлантичної інтеграції серед молоді сходу України. У ньому взяли участь Вінета Кляйне, директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні; Микола Назаров, кандидат політичних наук, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету; Валерій Кравченко, директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки» (Київ); Вікторія Тютюнник, заступник начальника відділу зовнішніх зносин  управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації ЛОДА; Роман Власенко, керівник Сєвєродонецької районної державної адміністрації.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Ольга Поркуян, ректорка університету, і Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку. У ZOOM долучилися більше ніж 100 здобувачів вищої освіти СНУ ім. В. Даля та ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.

Головною метою діяльності Центру регіональної безпеки є інформаційна та просвітницька діяльність з популяризації євроатлантичної інтеграції серед молоді.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!