У СНУ ім. В. Даля відкрито виставку живопису Стегереску

У Східноукраїнському національному університеті відкрилася виставка робіт луганського художника Федора Стегереску. Його картини – це зразки пейзажного живопису, натюрморту. Він також пише в авангардному стилі. «Я люблю свій край, люблю Луганськ. Мені подобаються наші пейзажі, наші краєвиди з усіма їх особливостями, – розповідає художник Федір Стегереску. – Я займаюся тим, що мені подобається. Для мене заняття живописом необхідно як повітря для дихання». Живопис Федора Стегереску представляється в університеті вперше. Виставку вже відвідало багато студентів. Кожен з них знайшов картину, яка подабається саме йому. А вибирати було з чого: це й натюрморти, квіткові композиції, пейзажі тощо. «Виставка дуже цікава, колоритна, актуальна. Автор крокує в ногу з часом, знає потреби суспільства, – відзначив заступник директора інституту духовного розвитку людини, заслужений художник України Костянтин Шевердін. – Федір Стегереску має свій стиль письма картин. Я як художник можу відмітити багатогранність стильового вираження його робіт». Виставковою діяльністю в університеті займається інститут духовного розвитку людини (директор професор Галина Шевченко), який у ці дні відзначає свій восьмий день народження. Роботи Федора Стегереску усі бажаючі можуть побачити протягом місяця.