У СНУ ім. В. Даля відкрито «YO!Гурт»

Донедавна частину фойє навчального корпусу СНУ ім. В. Даля займав недіючий гардероб. Саме на цю роздягальню «накинув оком» голова профспілкової організації і студентської ради університету Олексій Семенченко, коли підшукував місце для реалізації проекту студентського простору «YO!Гурт».

Пройшовши усі етапи – від узгоджень та пошуку спонсорів, через вантажні, малярні та оздоблювальні роботи до прив’язання на вході червоної стрічки – Олексій з однодумцями врешті решт досягли мети – студентський простір «YO!Гурт» урочисто відкрито!

Фінансову підтримку у втіленні в життя студентського задуму надала Програма Розвитку ООН в Україні. Цілком закономірно, що представниця саме цього агентства Ганна Борова перерізала символічну червону стрічку разом з Олексієм Семенченком. У привітальному слові пані Ганна закликала студентів до активного продукування свіжих ідей та висловила сподівання на подальшу співпрацю у реалізації молодіжних ініціатив.

Відтепер у перервах між заняттями студенти мають змогу почитати книжки з бібліотечки «YO!Гурту», зіграти в шахи за великим шаховим столом, поспілкуватися, сидячи на зручних м’яких диванах, і, можливо, саме тут виплекати нові задуми щодо покращення студентського життя.