Print

У СНУ ім. В. Даля відкрився унікальний на Луганщині Грецький центр (ВІДЕО)

 

 У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася урочиста церемонія відкриття першого в Луганській області Грецького культурно-освітнього центру. У рамках цього заходу Генеральний консул Греції в Маріуполі Дімітріс Папандреу вперше відвідав Луганськ.

У святковому відкритті взяли участь ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко, Генеральний консул Греції в Маріуполі Дімітріс Папандреу та директор Грецького культурно-освітнього центру Іван Ягуб. За українською традицією гостей привітали хлібом-сіллю, а учасниці студентського творчого колективу представили національний грецький танець «Сиртакі».

«Відкриття центру у вашому університеті означає розширення перспектив співпраці між Грецією та Україною, – сказав у вітальному слові Дімітріс Папандреу. – Сподіваюся, що незабаром приводом для мого наступного візиту в Луганськ буде перший захід, організований Грецьким центром».

У Грецькому культурно-освітньому центрі студенти зможуть вивчати мову, літературу та культуру Греції. Найближчим часом буде підготовлено план проведення спільних заходів на 2013 рік. Серед перспективних планів – читання лекцій з грецької мови запрошеним викладачем з Греції.

Відзначимо, що в травні 2012 року 20 студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у програмі обміну в університетах міста Салоніки. Надалі планується проведення українсько-грецьких студентських обмінів.

Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: Олександр Голубенко та Дімітріс Папандреу

БІЛЬШЕ ФОТО – ТУТ