У СНУ ім. В. Даля відкриється унікальна на Луганщині лабораторія ливарних процесів

У середу, 17 жовтня, о 14:00 у третьому корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбудеться урочиста церемонія відкриття єдиної в Луганській області Українсько-німецької науково-дослідної лабораторії ливарних процесів, створеної за підтримки компанії «ArcelorMittal».

У програмі відкриття презентація сучасного високотехнологічного ливарного обладнання: відрізного верстату, шліфувально-полірувального верстату, електронного мікроскопу, а також спеціального програмного забезпечення – системи обробки зображень. У церемонії відкриття візьмуть участь ректор СНУ ім. В.Даля професор Олександр Голубенко та представники німецького металургійного підприємства «ArcelorMittal»  – інженер-металург Михаель Хюттер та спеціаліст відділу кадрів Сабріна Олтман. Під час візиту спеціалісти компанії традиційно проведуть співбесіду зі студентами з метою надання стипендій щодо стажування на підприємствах компанії.

Нагадаємо, що «ArcelorMittal» (Німеччина, м. Бремен) – одна з найбільших сталеливарних компаній світу, яка має потужне виробництво в таких країнах як Франція, Іспанія та Бельгія. Співробітництво компанії та СНУ ім. В. Даля триває майже 10 років. Щорічно студенти кафедри промислового і художнього литва проходять переддипломну практику на підприємствах «ArcelorMittal».